Laipni lūdzam profesionālas kosmētikas interneta veikalā www.candylashes.lv
Lūdzam ņemt vērā, ka atbildīgā persona ir juridiskā persona CANDY LASHES SIA (turpmāk "candylashes.lv", "candylashes", "mēs", "interneta veikals", "pārdevējs").

KA IEGĀDĀTIES

Preču cenas ir norādītās eiro (€), ieskatot PVN 21% . Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Piegāde var būt bezmaksas, ja pirkuma daudzums vai vērtība atbilst bezmaksas piegādes nosacījumiem. Bezmaksas piegādes nosacijumus skatiet sadaļā "Piegāde".

Izvēlieties preču grupu un Jūs redzēsiet visas šajā grupā piedāvātās preces. Uzklikšķiniet uz preces lai sīkāk iepazīstos ar preci un tās cenu. Lai nopirktu preci nospiediet pogu „Ielikt grozā”.

Lai mainītu preces daudzumu vai izdzēst preci, ieejiet sadaļā „Pirkumu grozs” un veiciet nepieciešamās izmaiņas.

Ja jūs esat gatavi veikt pasūtījumu, lūdzu nospiediet pogu „Pasūtīt”.

Veicot pirkumu, lūdzu, izpildiet soli pa solim, lai sniegtu visu nepieciešamo informāciju. Kad esat sasniedzis pēdējo soli, lūdzu, apstipriniet, ka esat izlasījis mūsu interneta veikala pirkuma noteikumus un pabeidziet pirkumu.
Iepazīties ar «Noteikumi un nosacījumi».

Ja Jums ir rādušas grūtības ar pirkumu veikšanu, ludzu rakstiet mums [email protected]  vai zvaniet mūsu klientu palīdzības dienestam +371 29298884 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00).

Tā pat jūs varat veikt pasūtījumu:
Pa telefonu: +371 29298884 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00)
vai pa e-pastu: [email protected]

KAS IR SVARĪGI ZINĀT

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma (pirkuma) 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Beautypoint ir tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības, kā arī veikals Beautypoint var ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja:
• prece ir lietota

• prece ir bojāta
• precei nav oriģinālā iepakojumā
• iepakojums ir būtiski bojāts.

Jūs varat izmantot savas atteikuma tiesības tikai tad, ja jūs varat uzrādīt čeku.

Ja Jūs esat izlēmušī atteikties no preces, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu [email protected] vai zvaniet pa tālruni +371 29298884 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00) lai vienotos par preces atgriešanu.

Atsakoties no preces, nauda par notikušo piegādi netiek atmaksāta.

Izmantojot savas preces atgriešanas tiesības, ir jāņem vērā, ka preces atgriešanas izmaksas sedz patērētājs.

Atcerieties! Pasūtot preces, Jūs noslēdzat attālinātas pārdošanas līgumu ar pārdevēju, kas uzliek abām pusēm abpusējas tiesības un pienākumus.

Patērētājs tiek atbrīvots no visām saistībām pret pārdevēju, ja viņš izmanto savas atteikuma tiesības un noteiktajā termiņā nosūta pārdevējam atteikuma veidlapu vai, ja tāda nav, iesniegumu brīvā formā. 14 dienu laikā pēc šādas veidlapas vai pieteikuma nosūtīšanas patērētājam ir pienākums atgriezt preci pārdevējam. Savukārt pārdevējam ir pienākums 14 dienu laikā pēc iesnieguma par atteikumu saņemšanas atgriezt patērētājam par preci samaksāto naudu (vai aizturēt samaksu līdz atgriežamās preces saņemšanai). Pārdevējam ir tiesības neatgriezt daļu no piegādes maksas, t.i. atšķirība starp ekonomisku piegādes veidu un patērētāja izvēlēto.

Lūdzam ņemt vērā, ka patērētājs ir atbildīgs par preces drošību un tās kvalitāti visā atteikuma tiesību izmantošanas laikā!

https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu

Garantija

Internets-veikals candylashes cenšas darīt visu savu klientu labā, tāpēc lūdzu rūpīgi izlasiet šādus noteikumus:
1. Visām precēm ir ražotāja garantija.
2. Preces saņemšanas brīdī lūdzu pārliecināties, ka preces iepakojums nav sabojāts un iepakojumam ir vizuāli labs izskats.
3. Iegādājoties elektroniskās preces, Jūs saņemsiet garantijas karti un instrukciju, aprakstot preču lietošanas noteikumus un garantijas nosacījumu aprakstu.
4. Garantijas kartē jānorāda: vārds/pircēja nosaukums, pārdevēja nosaukums un adrese, preces nosaukums un sērijas numurs (ja tāds ir) un preces iegādes datums, arī pārdevēja zīmogs, pārdevēja un pircēja paraksts. Pretējā gadījumā garantija nav derīga.
5. Garantija spēkā, ja varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme, rēķins – faktūrrēķins, kvīts).
6. Garantija nav spēkā gadījumos, ja:
• Jūs mēģinājāt novērst problēmas
• Jūs esat izmantojis preci neparedzētiem mērķiem
• Problēma radās korozijas, mitruma, netīrumu, ūdens vai smilšu dēļ
• Jūs izmantojāt nestandarta barošanas blokus, piederumus un rezervesdaļas
• problēma radās, izmantojot neatbilstošu elektriskā tīkla spriegumu, neatbilstošu enerģijas bloku, neatbilstošu akumulatoru utt.
Precei nav atbilstošs iepakojums

https://www.ptac.gov.lv/lv/par-precu-garantiju-0

PRIVĀTUMA POLITIKA

Personas datu aizsardzība
2018. gada 25. maijā Eiropas Savienības (ES) teritorijā spēkā stājies Vispārējais datu aizsardzības reglaments (Nr.2016/679 (GDPR) General Data Protection Regulation. Tālāk tekstā regula)
Interneta veikals Beautypoint izpilda konfidencialitātes politikas prasības saskaņā ar šo regulu.

Kā tiek apkopoti un izmantoti personas dati
- Personas datus nodod ar personas datu subjekta piekrišanu, reģistrējot un noformējot pasūtījumu (t.s. vārds, uzvārds, noteiktos gadījumos personas kods, noteiktos gadījumos pasta adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese). Saņemtos datus izmanto grāmatvedības un transporta dokumentu noformēšanai atbilstoši normatīvo aktu prasībām. E-pasta adresi var izmantot, lai nosūtītu paziņojumus/atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem, pasūtījuma statusu, kā arī lai nosūtītu informāciju par akcijām un piedāvājumiem.
- Izmantojot sīkfailus. Saglabātie sīkfaili ļauj saglabāt informāciju par jūsu apmeklējumiem. Atkārtoti apmeklējot Candylashes interneta veikalu, varat izvairīties no atkārtotas datu ievadīšanas.
- Interneta veikals patur tiesības vienpusēji mainīt privātuma politiku, bet stingri ievērojot likuma prasības. Interneta veikals informē datu subjektu par izmaiņām, izmantojot e-pasta adresi, ja tāda ir pieejama viņa profilā, vai interneta veikala vietnē.

Datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati
Interneta veikals Candylashes apstrādā personiskos datus šādiem mērķiem:
- preču transporta dokumentācijas, rēķinu, citu dokumentu izpildei nepieciešamo dokumentu sagatavošana.
- plānošana un biznesa analīze.
- Informācijas par akcijām un priekšlikumiem nosūtīšana.
Interneta veikals Candylashes apstrādā personas datus šādos tiesiskos pamatos:
- normatīvajos aktos noteikto juridisko saistību izpildei.
- lai nodrošinātu interešu leģitimitāti.
- līguma noslēgšanai un izpildei.
- personas datu subjekta piekrišana.

Kādu personisku informāciju mēs nododam trešajām personām
Lai uzlabotu jūsu lojalitāti mūsu interneta veikalam Candylashes, jūsu personas datu nodošana trešajām personām ir stingri ierobežota. Tomēr mums ir tiesības dalīties ar Jūsu informāciju ar šādām trešo personu kategorijām, lai mēs varētu sniegt Jums mūsu pakalpojumus pilnā apjomā un kvalitātē:
- Finanšu darījumus, kas saistīti ar preču iegādi mūsu interneta veikalā Candylashes, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Mēs dalāmies ar Jūsu informāciju par transakciju ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai jūsu maksājumu apstrādei, maksājumu un sūdzību atmaksai.
- Mums ir tiesības atklāt Jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem īpašu pakalpojumu sniegšanai. Piemēram, hostinga pakalpojumu sniedzējiem, piegādātājiem, tiem, kuri nodrošina serverus un pakalpojumu sniegšanu, e-pasta pakalpojumu sniedzējiem un teksta ziņojumiem. Iesaistot apakšuzņēmējus, mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka tie, kuri apstrādā mūsu datus, nodrošināja personas datu konfidencialitāti.

Personas datu glabāšanas termiņš
Interneta veikals Candylashes glabā personas datus atbilstoši noteiktiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām:
- datus par darījumiem glabā ne vairāk kā 5 (piecus) gadus no pakalpojumu sniegšanas beigu brīža.
- citi dati atbilstoši ārējos normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai
- kamēr ir spēkā personas datu subjekta piekrišana attiecīgajai datuapstrādei, ja nav cita likumīga datu apstrādes pamatojuma.

Kā mēs izmantojam sīkfailus
Tāpat kā citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkfailus. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas palīdz sniegt jums ātrākas un drošākas vietnes. Kad apmeklējat mūsu tiešsaistes veikalu, rakstat mūsu čatā vai atrodaties pakalpojumu sadaļā, mēs vai mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji var izmantot sīkfailus, lai uzlabotu vietņu apmeklējuma pieredzi, kā arī reklāmas nolūkos.
Interneta veikals Candylashes informē par sīkfailu izmantošanu un lūdz Jūsu piekrišanu sīkfailu izvietošanai atbilstoši likuma prasībām.
Interneta veikals Candylashes nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, bet interneta veikala Candylashes lietotājs paliks anonīms.