Lūdzam ņemt vērā, ka atbildīgā persona ir juridiskā persona CANDY LASHES SIA (turpmāk "candylashes.lv", "candylashes", "mēs", "interneta veikals", "pārdevējs").

Piegādes noteikumi un nosacījumi:
Piegādes izmaksas norādītas eiro, ieskaitot PVN 21%. Piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski, atkarībā no pasūtījuma vērtības, pakas svara, piegādes galamērķa (galamērķa valsts) un izvēlētā piegādes veida. Visi sūtījumi ir nodrošināti ar izsekošanas numuru, pēc kura Jūs varat apskatīt savu pasūtījumu atrašanos vietu.

Piegādes laiks Latvijā - no 1 dienas līdz 3 dienām pēc saņemtās apmaksas par preci uz pārdevēja norēķinu kontā.

Piegādes laiki Eiropā - no 2 dienām līdz 7 dienām pēc saņemtās apmaksas par preci uz pārdevēja norēķinu kontā.

Uz citām valstīm piegādes laiks var būt līdz 30 dienām (parasti piegādes laiks palielinās pircējiem, kas dzīvo uz salām vai no salu valstīm).

Lūdzu, ņemiet vērā! Ja neesat Eiropas iedzīvotājs, veicot pasūtījumu nepieciešams ņemt vērā  piemērojamos sankciju režīmus, kas var noteikt ierobežojumus piegādei uz noteiktām valstīm vai reģioniem.

Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem galvenajiem piegādes veidiem un piegādi ar samaksu:

- Piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto piegādes adresi.
Piegādei Latvijas robežās tiek piedāvāts papildpakalpojums "Samaksa pēc saņemšanas" (maksāšanai tiek pieņemtas tikai maksājumu kartes).
- Piegāde uz pakomātu (paku automāts, pakomāts - automātiska paku izsniegšanas un saņemšanas sistēma).
No vairākiem pakomātu tīkliem varat izvēlēties sev piemērotāko un no piedāvātā saraksta izvēlēties piegādei atbilstošāko pakomātu. Daži pakomātu tīkli atbalsta pakalpojumu "Maksājums pēc saņemšanas" (maksāšanai tiek pieņemtas tikai maksājumu kartes).
- Piegāde uz pasta nodaļu.
Tradicionāls pasta sūtījums. Jūsu pasūtījums pakas veidā tiks piegādāts pasta nodaļā atbilstoši Jūsu norādītajai piegādes adresei.
- EMS eksprespasta.
Pazīstmākais pasta pakalpojums pasaulē, kas nodrošina eksprespasta paku pieņemšanu un piegādi adresātam visā pasaulē. Vidējais EMS paku piegādes laiks ir no 4 darba dienām.
- Piegāde uz uzpildes staciju (DUS) Circle K Latvija.
Šis piegādes veids ir pieejams tikai Latvijā. Tiek nodrošināts papildu pakalpojums "Maksājums pēc saņemšanas".
- Saņemt candylashes pasūtījumu saņemšanas punktā.
Pēc rakstiska apstiprinājuma saņemšanas uz Jūsu e-pasta adresi, Jūs varat personīgi izņemt un apmaksāt (ja pasūtījums nav iepriekš apmaksāts) savu pasūtījumu candylashes pasūtījumu saņemšanas punktā jebkurā Jums ērtā laikā:
Dzirnavu 102, Rīga LV-1050 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00),
tālrunis: +371 29298884 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00),
e-pasts: [email protected]

UZMANĪBU! Pasūtījuma ar nestandarta izmēriem un svariem piegādes izmaksas var atšķirties no standarta!